Marry Me by RIBAS įkūrėjai -
aukščiausios klasės deimantų ekspertai
"Marry me by Ribas" įkūrėjas Alon Ribas priklauso Izraelio deimantų biržai - didžiausiam, svarbiausiam ir vienam seniausių deimantų prekybos centrų pasaulyje. Ribas šeima yra vienintelė Baltijos šalyse, priklausanti Izraelio deimantų biržai. Nario statusą paveldėti gali tik viena šeimos atžala, tad Alon Ribas prisijungė prie dar prieš 15 metų pradėto puoselėti deimantų verslo.
FKV_6940
Mūsų meistriškumas
ir darbo etika

Dėmesys kokybei yra pagrindinis mūsų veiklos principas, todėl tiek baltasis, rožinis ir geltonasis auksas, tiek brangieji akmenys, kuriuos naudojame savo juvelyrikos gaminiuose, yra pagaminti Izraelyje - šalyje, turinčioje vieną stipriausių ir seniausių deimantų rinkų pasaulyje. Kiekvienas juvelyrikos dirbinys, prieš atvykdamas į mūsų salonus, yra kruopščiai inspektuojamas juvelyrų pasitelkiant aukščiausius kokybės standartus atitinkančią naujausią juvelyrinę įrangą.

jeweller
Marry me by Ribas
istorija

Nors prekės ženklas dar jaunas, jo įkūrėjas Alon Ribas - toli gražu ne naujokas deimantų pasaulyje. Jau nuo vaikystės, augdamas su mama gemologe, deimantų eksperte, Izraelio deimantų biržos nare Dana Ribas, Alon žinojo, jog paseks mamos pėdomis ir taip pat ners į deimantų pasaulį. Pirmasis Marry me by Ribas juvelyrikos salonas duris atvėrė praeitų metų lapkritį Vilniuje. Antrasis salonas atidarytas Šiauliuose, o artimiausiuose planuose - dar vienas Marry me by Ribas salonas, skirtas privatiems klientams.

Rezervuokite
apsilankymą
Supažindinsime jus su užburiančiu deimantų pasauliu ir padėsime išsirinkti ar sukursime jūsų norimus papuošalus.