1.1. Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių (2014-07-29 redakcija) 17.12 punktu, lokaliose prekybos vietose įsigyti kokybiški perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 7101–7116, 7118) yra nekeičiami ir negrąžinami.

1.2 Pirkėjas-vartotojas turi teisę atsisakyti Internetinėje parduotuvėje sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties su Pardavėju,  apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui ir išsiųsdamas (grąžindamas) grąžinamą prekę Pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Pirkėjas turi pateikti Pardavėjui pranešimą (užpildytą grąžinimo formą) elektroniniu paštu info@marrymebyribas.com arba  kartu su grąžinama preke išsiunčiant registruotu paštu ar per kurjerį arba pristatant asmeniškai vienu iš toliau nurodytų adresų. Pirkėjas turi grąžinti prekę (pristatyti asmeniškai arba išsiųsti per kurjerių tarnybą arba registruotu paštu su įteikimu gavėjui) adresu: gavėjas – UAB „EX FACTORY JEWELRY“ parduotuvė „Marry me by Ribas“, adresas – Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius, arba Aido g. 8, Šiauliai. Pranešime turi būtų aiškiai nurodyta, kad Pirkėjas atsisako pirkimo-pardavimo sutarties, grąžina prekę ir prašo grąžinti sumokėtus pinigus, nurodyta Pirkėjo sąskaita, į kurią Pirkėjas pageidauja gauti grąžinamus pinigus, prekės įsigijimą iš Pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

Atsisiųsti grąžinimo šabloną

1.3 Taisyklių 1.2. punkte numatyta teise grąžinti prekę Pirkėjas-vartotojas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas minėtas 14 dienų prekės grąžinimo terminas bei yra Taisyklių 1.4. punkte numatytos sąlygos. Iki grąžinamos prekės įteikimo Pardavėjui, prekės žuvimo ar sugadinimo rizika tenka Pirkėjui. Grąžinamos prekės siuntimo kaštus apmoka Pirkėjas.

1.4 Pagal Taisyklių 1.2. punktą grąžinama prekė turi būti nesugadinta, neturėti mechaninių pažeidimų žymių, nepraradusi prekinės išvaizdos, su visomis buvusiomis etiketėmis, kokybės sertifikatais, tvarkingoje originalioje pakuotėje, nenaudota ir nedėvėta. Esant prekės ar jos pakuotės trūkumų ar prekės dėvėjimo žymių, pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymas negali būti vykdomas ir Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti Pirkėjui pinigų. Tokiu atveju Pirkėjas turi teisę savo lėšomis atsiimti prekę iš Pardavėjo. Jei Pirkėjas neatsiima prekės per 1 (vieno) mėnesio terminą, Pardavėjas neturi pareigos toliau jos saugoti.

1.5 Pirkėjui-vartotojui, pagal Taisyklių 1.2. punktą atsisakiusiam pirkimo-pardavimo sutarties ir jeigu prekė grąžinta nepraleidus nustatyto 14 dienų termino ir atitinka Taisyklių 1.4. punkto reikalavimus, grąžinami visi už prekę sumokėti pinigai neįskaitant prekės pristatymo Pirkėjui išlaidų (prekės siuntimo išlaidos negrąžinamos).  Gavęs reikalavimus atitinkančias grąžinamas prekes Pardavėjas grąžina pinigus Pirkėjui-vartotojui į jo nurodytą sąskaitą banke ne vėliau kaip per 30 dienų, o jeigu grąžinama prekės teikiama patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmams – tik po to, kai grąžinta prekė patikrinama Lietuvos Prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Grąžinamų prekių tikrinimas Lietuvos Prabavimo rūmuose yra Pardavėjo teisė, bet ne pareiga.

1.6 Pagal Taisyklių 1.2. punktą pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo teisė netaikoma ir Pirkėjas negali ja pasinaudoti dėl pagal specialų Pirkėjo užsakymą pagamintų prekių, kurios nebuvo iš anksto pagamintos, kurios buvo gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios buvo aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms (pavyzdžiui, keistas juvelyrinio gaminio dydis ar pan.) arba užsakytos specialiai Pirkėjui (prekės nebuvo sandėlyje ir tai nurodoma prieš užsakant prekę). Individualiai užsakant prekę jos grąžinimas galimas tik jeigu prekė yra nekokybiška, laikantis šiose Taisyklėse numatytos tvarkos ir sąlygų.

1.6 Pagal Taisyklių 1.2. punktą pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo teisė netaikoma ir Pirkėjas negali ja pasinaudoti dėl pagal specialų Pirkėjo užsakymą pagamintų prekių, kurios nebuvo iš anksto pagamintos, kurios buvo gaminamos atsižvelgiant į Pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios buvo aiškiai pritaikytos Pirkėjo asmeninėms reikmėms (pavyzdžiui, keistas juvelyrinio gaminio dydis ar pan.). Individualiai užsakant prekę jos grąžinimas galimas tik jeigu prekė yra nekokybiška, laikantis šiose Taisyklėse numatytos tvarkos ir sąlygų.

    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
      Pritaikyti nuolaidą